Zákaznické reference

Rádi se s Vámi podělíme o dobrozdání našich spokojených zákazníků. Pokud se i Vy chcete stát jedním z nich, kontaktujte nás.

Po přestěhování do velkého města jsme zjistili, že je v naší domácnosti velice nekvalitní tvrdá voda. Po brouzdání po internetu jsme narazili na firmu Goldman water, která se tímto problémem zabývá a mohu tuto firmu jen doporučit. Rychlé a ochotné jednání, profesionálně provedena montáž. Tvrdost vody naprosto zmizela.
Pavel W., Praha 9, Horní Počernice
Profesionální firma se kterou mám jen dobré zkušenosti.
Michal Š. , Chotoviny
Mám malé dítě a proto pro mě byla kvalitní voda na prvním místě. Na internetu jsem našla firmu Goldman water, která zajistila stálou kvalitu vody.
JUDr. Kateřina Š., Radonice u Kadaně
Známý mi doporučil firmu Goldman water se kterou měl zkušenost, co se týká tvrdosti vody. Profesionální přístup, ochotné jednání a rychlá montáž. Mohu jen doporučit.
Ing.Miroslav U., Nymburk
Firma Goldman water zabývající se kvalitou a tvrdostí vody je pro mne tou tou nejlepší. Skvělý přístup k zákazníkovi, ochotně poradili a rychle provedli montáž.
MUDr. Stáňa H., Přerubenice
Kontaktujte nás

Tvrdost a železo ve vodě je v naší domácnosti minulostí a to díky firmě Goldman water.
Jan F., Hýskov okr. Beroun
Už mě přestali bavit ty bílé nevzhledné skvrny na bateriích v koupelně a v kuchyni. Tak jsem hledala firmu, která se tímto problémem zabývá. Narazila jsem na firmu Goldman water s.r.o., která se o vše postarala a já už nemusím řešit žádné bílé skvrny.
Václava H., Přerov nad Labem
Po různých neprofesionálních firmách jsem konečně narazil na profíka na prvním místě a to na firmu Goldman water s.r.o.. Jsem velice spokojen jak s rychlým a ochotným přístupem vyřešila problém v naší domácnosti s tvrdou a špatnou vodou, tak kvalitou montáže. Mohu tuto firmu jen doporučit.
Pavel G., Jáchymov
Kvalitně a profesionálně provedena celá zakázka montáže. Doporučuji.
Josef Š. , Luhačovice
Konečně jsme se dočkali vyřešení našeho problému. V naší domácnosti je od nepaměti naprosto tvrdá a bakteriologicky závadná voda, která dělá všude nevzhledné mapy. Přes známé jsme se dostali k firmě Goldman water, která náš problém vyřešila. Už žádné mapy a jen krásně čisté baterie.
Mgr. Jana N., Rosice
Kontaktujte nás

Tuto firmu mohu jen doporučit. Milé jednání s manažerem obchodu a rychle a kvalitně provedena montáž úpravny vody v naší domácnosti.
Pavel Ch., Podolanka
Profíci na prvním místě. Nic není nemožné, konečně jsme se zbavili závadné vody.
Bohuslav Ch, Strakonice
Po několika nekvalitně provedených montáží různých firem jsem konečně narazil na někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Vše mi vysvětlili, zaslali nabídku na montáž a následující den mi volal vedoucí servisu, se kterým jsem se domluvil na den montáže. Montáž proběhla bez jakýchkoliv problémů a musím říct, že jsem velice mile spokojen. Po montáži bylo uklizeno a čisto. Mohu jen doporučit.
Petr C., Sopřeč
Firma Goldman water mě zaujala několikaletou zkušeností v oboru. Proto jsem tuto firmu oslovil a byl jsem mile překvapen rychlým a profesionálním přístupem.
MUDr. Jan Š., Libiš
Kontaktujte nás

Dobrý den, jsem chovatelem Diskusů (Terčovců), kteří jsou ciliví na kvalitu vody. Dovážel jsem si vodu ze studánky a řešil úpravu nejrůznějšími způsoby. Při setkání s úspěšným chovatelem terčovců, mi byla doporučena společnost Goldman water s.r.o, jako osvědčený specialista na úpravu vody. Kontaktoval jsem tuto společnost a byla mi navrhnuta osobní schůzka spolu s nabídkou, že mi zjistí kvalitu vodu a popř. nabídne úpravnu vody.
Dodnes vlastním 2 úpravny vody, pravidelně mi provádějí servis, jsem v jejich specializovaném programu. Program má své výhody, hlídají termíny servisu, složení úpraven vody a všechny potřebné údaje k servisním zásahům. Před pravidelným servisem mne kontaktují a já se o nic nemusím starat. V případě jakéhokoliv problému se o mne postarají. Firmu Goldman water s.r.o. mohu jen a jen doporučit nejen kvůli kvalitě výrobků, ale i službám které nabízí.
Chovatel akvarijních Terčovců, Berounsko
Dobrý den, bydlíme v rodinném domku u Mělníka, kdy jsme neustále řešili problém s tvrdostí vody. Nepříjemný povlak na umyvadlech, WC, sprchovém koutu, problémy s plynovým kotlem a zanesený zásobník vody. Prostě: "vodní kámen, to je prevít". Kamarádka mi doporučila firmu z Prahy, kterou znala ze zdravotnictví (mají instalovanou úpravnu v laboratoři nemocnice).
Poslala jsem dotaz firmě, zda by mi pomohli problém řešit. Ozval se mi obchodní zástupce, zaslal nabídku domácí čističky a musím říci, že nabídka mě mile překvapila. Během pár dnů jsem měla namontovanou čističku v domku a to díky ochotě firmy, která vše rychle a ochotně vyřešila.
Dnes je naše celá rodina moc spokojená, nemusím už kupovat přípravky na odstranění skvrn a za to vděčím společnosti Goldman water s.r.o. Díky moc
Kateřina M., Mělník
Dobrý den, bydlím v rodinném domku na okraji Jihlavy, kde jsem zjistil z rozboru vody naší vrtané studny, že voda obsahuje nežádoucí bakterie ve vodě. Na internetu jsem hledal potřebné informace, jak se bakterií zbavit a nakonec jsem usoudil, že se poptám nejdříve sousedů z okolí, zda tento problém taky nemají.
Soused mi dal kontakt na firmu Goldman water s.r.o., že jsou odborníci na úpravy vody a poradí mi. Firma má sice sídlo v Praze, ale řeší veškeré problémy s vodou po celé České republice. Dohodl jsem s nimi domácí čističku vody a problém se vyřešil. Doporučil jsem firmu dalším lidem, na čisté vodě záleží. Děkuji firmě za ochotu
Anonym, Jihlava
Kontaktujte nás

Dobrý den, od mladistvého věku trpím na přecitlivělost kůže. Tento problém způsobuje chlór obsažený v pitné vodě. Po koupeli se mi po těle objevují červené fleky, které svědí. Rozhodla jsem se problém řešit přes internet, kdy jsem se obrátila na doporučení na společnost GW.
Kontakt jsem našla na internetu a oni mi pomohli tento nepříjemný problém s chlorovanou vodou vyřešit. Po telefonním rozhovoru se zástupcem firmy, kdy mi vysvětlili, jak chlór zlikvidují, jsem usoudila, že jsem vybrala správně. Mají velké zkušenosti, rozumí svému oboru a nabídli mi úpravnu vody, kterou zároveň i servisují. Nemusím se o nic starat, firma mě velmi pomohla a jsem moc ráda, že už problém s chlorovanou vodou nemusím řešit.
Děkuji celé firmě za ochotu a ať se jim daří
MUDr.Anna K., okraj Plzně
Dlouhé roky se zabývám chovem akvarijních ryb a společnost pana Goldmana se mi kvalitně stará o přípravu vody pro pěstírny. Zajišťují pravidelný servis, dovezou tabletovou sůl do změkčovačů a já se nemusím o nic starat. Jsem velice spokojen i za odborné rady.
Vladimír Š., Kunratice
Dobrý den, nechali jsme si udělat rozbor vody ze studně a na základě výsledků, nám hygienická stanice vodu nadále nedoporučila užívat. Voda byla tvrdá, železitá a plná bakterií. Když máte dvě malé děti, šlo nám přeci o zdraví! Museli jsme ihned problém s bakteriemi řešit.
Oslovili jsme společnost Goldman water s.r.o., ohledně tohoto závažného problému s vodou a ještě tentýž den jsme dostali e-mailem podrobnou nabídku. Porovnali jsme nabídku i s jinými společnostmi a rozhodli se právě pro společnost GW, protože mají dlouholeté zkušenosti a ví, o čem mluví.
Montáž čističky proběhla hned do druhý den po odsouhlasení nabídky. Výhoda spočívá v tom, že mají vše skladem i náhradní díly, dělají pravidelný servis a hlavně se o nic nemusíme starat. Tato společnost používá technologie z průmyslu a zdravotnictví a tímto se liší od ostatních firem na trhu. Mohu jen doporučit a hlavně nekoukat na cenu, ale kvalitu a složení produktů,která tato společnost plně nabízí.
Lukáš H., Dobřichovice
Kontaktujte nás