Reverzní osmóza GW 10–50 KOMPAKT 1F

Úpravna vody
Modulární plně automatická reverzní osmóza s vestavěným zásobníkem upravené vody 100 litrů - kompletně vestavěná do skříně.

Technické provedené úpravny

Vestavěný zásobník již změkčené a filtrované vody s ochranou proti nedostatku vody jako součást systému chemického čištění RO. Kompletní technologie reverzní osmózy, motor/čerpadlo 230 V, regulace tlaku a průtoků přes moduly RO, recyklace filtrátu. Čelní panel obsahuje digitální měřič vodivosti, manometr provozního tlaku, průtokoměr množství produktu a koncentrátu a vizitku s kontakty na servis. Součástí souboru kompletní úpravny vody je vestavěný zásobník umístěný ve skříni reverzní osmózy. Transportní čerpadlo je vždy nerezové s frekvenčním řízením výstupního tlaku podle požadavku.

Jedinečná řešení pro úpravu vody od Goldman water

Snadné používání a údržba:

Integrovaná přednádržka kompenzující rozdíly tlaku na vstupu úpravny a snižující zátěž čerpadel, kónické dno nádrže pro snadné čištění a perfektní dekontaminaci bez jakýchkoliv zbytků, orientační měřidla vodivosti okamžitě informují o výkonu úpravny.

Maximální spolehlivost:

Vlastní jištění elektrické části pro snadnou detekci závad na dobře viditelném předním panelu, motory s tepelnou ochranou odolné přetížení, mechanická regulace tlaků na reverzní osmóze, plováková automatika pro regulaci množství vody v nádržích.

Špičková péče a servis:

Propracovaný návrh a technické řešení úpravny s cílem vysoké spolehlivost a rychlé opravitelnost snižuje závislost na servisu, preventivní servisní plán a maximálně prioritní servisní zásahy přímo u zákazníka s 24hodinovým řešením problémů zaručuje minimální výpadky provozu.

Reference

Spokojení zákazníci našich úpraven