Domácí reverzní osmóza GW 30–100 KLASIK 1F

Úpravna vody
Plně automatická úpravna vody s technologií reverzní osmózy pro zajištění celkové úpravy vody pro rodinné domy, chaty, firmy, penziony, kavárny atd.
  • Úplná úprava vody
  • Ochrana spotřebičů
  • Zdravotně nezávadná voda
  • Odstranění chemických látek, mechanických nečistot, zápachu a nepříjemné chuti

Technické provedené úpravny

Vestavěný zásobník již změkčené a filtrované vody s ochranou plovákem proti nedostatku vody jako součást možného systému chemického čištění RO. Kompletní technologie reverzní osmózy, motor/čerpadlo 230 V, regulace tlaku a průtoků přes moduly RO, recyklace filtrátu. Čelní panel obsahuje regulátor tlaku, manometr provozního tlaku, průtokoměr množství produktu a koncentrátu a vizitku s kontakty na servis. Součástí souboru kompletní úpravny vody je externí zásobník s kónickým dnem umístěný v konstrukci. Současně je umístěn digitální měřič vodivosti. Transportní čerpadlo je vždy nerezové s frekvenčním řízením výstupního tlaku podle požadavku.

Jedinečná řešení pro úpravu vody od Goldman water

Snadné používání a údržba:

Integrovaná přednádržka kompenzující rozdíly tlaku na vstupu úpravny a snižující zátěž čerpadel, kónické dno nádrže pro snadné čištění a perfektní dekontaminaci bez jakýchkoliv zbytků, orientační měřidla vodivosti okamžitě informují o výkonu úpravny.

Maximální spolehlivost:

Vlastní jištění elektrické části pro snadnou detekci závad na dobře viditelném předním panelu, motory s tepelnou ochranou odolné přetížení, mechanická regulace tlaků na reverzní osmóze, plováková automatika pro regulaci množství vody v nádržích.

Špičková péče a servis:

Propracovaný návrh a technické řešení úpravny s cílem vysoké spolehlivost a rychlé opravitelnost snižuje závislost na servisu, preventivní servisní plán a maximálně prioritní servisní zásahy přímo u zákazníka s 24hodinovým řešením problémů zaručuje minimální výpadky provozu.

Reference

Spokojení zákazníci našich úpraven