Mikrobiologické znečištění

Bakterie a viry jsou častým a velmi nebezpečným druhem znečištění. Dostávají se do vodovodního řadu ze spodních vod, ale doprovází i jiné druhy znečištění, které pro ně vytváří ideální podmínky pro růst.

Pro lidské zdraví je tento druh kontaminace velmi nebezpečný, protože bakterie mohou vyvolat řadu vážných zdravotních chorob. Městské čističky řeší mikrobiální kontaminaci chemickým čištěním, které je zátěží pro životní prostředí. Kontaminace však může znovu nastat ve vodovodním řadu.

Naše společnost nabízí spolehlivé řešení likvidace mikrobiálního znečištění pomocí UV lamp, které je schopno odstranit 99,99% bakterií. UV lampa se nainstaluje na přívod vody, čím že zaručí bezpečná a čistá voda v celém vašem vodovoním potrubím. Před UV lampou vždy doporučujeme ochranný mechanický předfiltr a v případě vyšší tvrdosti, změkčovač vody pro vyšší účinnost UV lampy.

Naše společnost používá pouze ověřené a kvalitní UV lampy, které máme skladem. Naše UV lampy se vyznačují nadprůměrnou spolehlivostí.


Řešení Kontaktujte nás