Navrhujeme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme úpravny vody vyrobené na míru

Specializujeme se na zakázkové úpravny vody se zaměřením zejména na technologie filtrace, změkčení, reverní osmózy, elektrodeionizace, iontoměničů atd. Nabízíme mnohaleté zkušenosti, odborné zázemí a veškeré doklady, které jsou potřeba k akreditaci pracoviště.

O společnosti Goldman water

Ryze česká společnost Goldman water s.r.o. realizuje dodávky technologií pro kompletní úpravu vody. Společnost staví na zkušenostech Jiřího Goldmana, který pracuje v oboru více než 25 let. V sídle naší společnosti se vyvíjejí a vyrábějí úpravny vody od roku 1990, nyní pod hlavičkou Goldman water.

ISO 9001
ISO 14001
Česká společnost pro sterilizaci
Česká společnost klinické biochemie
Registr solventních firem
Prověřená společnost

Dodáváme úpravny vody jak pro odborné použití (laboratoře, nemocnice, průmyslové podniky apod.) tak pro domácnosti. Specializujeme se na reverzní osmózu, ale běžně využíváme i další technologie. Zajišťujeme odborné návrhy žádoucího řešení, vlastní dodávky zařízení a následně i montáže včetně poskytování záručního a pozáručního servisu provozovatelům.

Klientům je k dispozici obchodní oddělení, kde je možné na vyžádání dohodnout řešení zakázky s naší návštěvou přímo u zákazníka. Servisní oddělení řeší požadavky, servis a opravy v rámci celé České republiky. Máme rozsáhlé skladové zásoby ve vlastních prostorách, díky čemuž můžeme provádět servisní zásahy i dodávky nového zařízení v nejkratším možném termínu.

Proč spolupracovat s námi

Společnost je zaměřena na řešení konkrétních požadavků na úpravy vody pro určité obory a s tím spojené provozní zabezpečení a odpovídající efektivní servis. Provádíme různé rekonstrukce a opravy provozovaných úpraven, které jsou již delší dobu v provozu a ztrácejí spolehlivost. Poskytnutí odborných informací a odkazů zejména v oboru úprav napájecí vody pro sterilizaci a desinfekci podle normy EN 285, deionizované vody pro laboratoře podle normy ČSN ISO 3696 a čištěné vody podle ČL 2009.

  • Tradice v oboru úpravy vody od roku 1990
  • Kompletní nabídka standardních i zakázkových návrhů úpraven vody pro pitnou a technologickou vodu
  • Krátké dodací lhůty
  • Kvalita a nadstandardní přístup k zákazníkům
  • Servisní zázemí

Kontaktujte nás


Certifikáty CZ

Certifikáty EN

Aktuality

Co je u nás nového

Jak vypadá radikální výměna iontoměničové pryskyřice?

Společnost Goldman water s.r.o. se rozhodla našim zákazníkům nabízet už jen tu nejlepší kvalitu certifikovaných iontoměničů na trhu. Díky této kvalitě splňujeme přísné normy napájecí vody pro biochemii, imunologii, mikrobiologii a všechny další laboratorní obory. Napájecí voda pro laboratoře se řídí normami ČSN ISO 3696 typ 2, NCCLS Type II DI, vodivost pod 1,0 µS/cm.

Zvýšené koncentrace těchto látek mohou způsobit závažné onemocnění. Jak vybrat vhodnou úpravnu vody radíme v červnovém newsletteru. Spoustu dalších užitečných informací se dozvíte v Poradně a doporučované řešení pro odstranění chemického znečištění můžete pořídit i v našem Eshopu.

Eshop - Chemické znečištění

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.

Hledáme šikovného servisního technika na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká:

  • Výroba, montáž unikátních systémů na úpravu vody a elektroinstalace, opravy a následný servis u koncového zákazníka. Specializujeme se na zdravotnictví a průmysl.
  • Místo výkonu práce: U Rybníka 13, Praha východ - Zeleneč. Upřednostňujeme uchazeče do okolí 10 km
Reference

Spokojení zákazníci našich úpraven