Aktuality a události

Trápí vás tvrdá voda?

S tvrdou vodou jsou spojené další problémy, jako je třeba vodní kámen, skvrny na obkladech, apod. V únorovém newsletteru se zabýváme právě problematikou tvrdé vody a představujeme vybrané produkty, které vás těchto problémů zbaví jednou provždy. Navíc tyto produkty najdete nyní v našem eshopu za akční ceny.

Eshop - Změkčovače proti tvrdosti vody

Pokud ještě neodebíráte náš newsletter, přihlaste se k odběru, ať vám neutečou další výhodné nabídky a rady našich odborníků.


Kvalita pitné vody klesá, míní vědci

Jak se upravuje voda, aby byla pitná? Co všechno se do ní chemicky přidává? Má zdravotní rizika? A jak je to s mikroplasty? Provokativní otázky i alarmující zjištění přinesl odborný seminář nazvaný „Pitná voda je – a bude?”, který uspořádala Akademie věd ČR v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Číst dál...

Červencové aktuality od Goldman water

Jak už je naším zvykem, rádi pomáháme a poskytujeme užitečné informace. Hlavním tématem červencového newsletteru je odstranění dusičnanů a výběr vhodné úpravny vody. Spoustu dalších užitečných informací se dozvíte v Poradně. Doporučované řešení pro odstranění chemického znečištění můžete pořídit i v našem Eshopu.

Eshop - Chemické znečištění

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.V červnovém newsletteru jsme se zaměřili na zákal, pach a chuť vody

Pokud vás trápí nějaký z výše uvedených problémů, věnujte pozornost našemu červnovému newsletteru. Ve článku Kvalita vody si rozebereme obvyklé problémy s vodou, které u našich zákazníků nejčastěji řešíme. V našem Eshopu opět najdete produkty, které vám pomůžou se s těmito problémy jednou pro vždy vypořádat.

Eshop - Zákal, pach, chuť vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.
U nás můžete zaplatit kartou

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že objednávky, které si osobně u nás vyzvednete, můžete zaplatit kartou. Příjímáme všechny obvyklé typy karet - Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Číst dál...


Květnový newsletter radí, jak na železo a mangan

Další ze série odborných newsletterů se zabývá výskytem železa a manganu ve vodě. Zpozornět by měli hlavně majitelé studní a vrtů, kde železo společně s manganem nejčastěji nacházíme. Více informací, jak zjistit a následně se zbavit přítomnosti železa a manganu, najdete ve článku Železo ve vodě v naší poradně. Kdo už má teorii v malíku, může rovnou nakoupit zařízení na odstranění železa a manganu v našem Eshopu.

Eshop - Železo a mangan ve vodě

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


O státních svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 7. - 8. května máme zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.
Servisní služby a SERVIS 24 hodin je plně v provozu.

Děkujeme,
Váš tým Goldman water.


Dubnový newsletter od Goldman water

V dubnovém newsletteru se detailně věnujeme úpravě vody pomocí reverzní osmózy. Jelikož se jedná o nejefektivnější úpravu vody, která dokáže vyrobit čistou vodu z téměř jakkoli znečištěného zdroje, neměli byste tento způsob úpravy vody pominout. Více informací o reverzních osmózách zjistíte v článku Jak pracuje systém čištění vody pomocí reverzní osmózy. Širokou nabídku osvědčených reverzních osmóz pro domácí i průmyslové použití najdete v našem Eshopu.

Eshop - Reverzní osmóza RO

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.