Aktuality a události

Jak vypadá radikální výměna iontoměničové pryskyřice?

Společnost Goldman water s.r.o. se rozhodla našim zákazníkům nabízet už jen tu nejlepší kvalitu certifikovaných iontoměničů na trhu. Díky této kvalitě splňujeme přísné normy napájecí vody pro biochemii, imunologii, mikrobiologii a všechny další laboratorní obory. Napájecí voda pro laboratoře se řídí normami ČSN ISO 3696 typ 2, NCCLS Type II DI, vodivost pod 1,0 µS/cm.

Zvýšené koncentrace těchto látek mohou způsobit závažné onemocnění. Jak vybrat vhodnou úpravnu vody radíme v červnovém newsletteru. Spoustu dalších užitečných informací se dozvíte v Poradně a doporučované řešení pro odstranění chemického znečištění můžete pořídit i v našem Eshopu.

Eshop - Chemické znečištění

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.

Hledáme šikovného servisního technika na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká:

  • Výroba, montáž unikátních systémů na úpravu vody a elektroinstalace, opravy a následný servis u koncového zákazníka. Specializujeme se na zdravotnictví a průmysl.
  • Místo výkonu práce: U Rybníka 13, Praha východ - Zeleneč. Upřednostňujeme uchazeče do okolí 10 km

Jestli vaše voda trpí některým z výše uvedených problémů, zkuste se podívat do naší poradny. V článku Kvalita vody jsou jednotlivé problémy popsané včetně doporučení, jak se jich zbavit. Jestli už víte co a jak, vyberte si v našem Eshopu některý z doporučených produkty a vychutnejte si zdravou vodu bez zápachu.

Eshop - Zákal, pach, chuť vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.

Tentokrát jsme se v newsletteru zaměřili na železo a mangan. Tyto látky se hojně vyskytují ve studnách a vrtech. Více informací, jak zjistit a následně se zbavit přítomnosti železa a manganu, najdete ve článku Železo ve vodě v naší poradně. Kdo se už v problematice orientuje, může rovnou vybrat vhodné zařízení v našem Eshopu.

Eshop - Železo a mangan ve vodě

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.

V březnovém newsletteru se vysvětlujeme proces úpravy vody pomocí UV záření. Jedná se o bezpečnou, čistou a téměř bezúdržbovou metodu, která vám zajistí vodu bez nežádoucích bakterií. Úprava vody pomocí UV záření je ověřená technologie bez významných nedostatků. Další informace o úpravě vody najdete v naší poradně. Vhodné vybavení pro UV filtraci hledejte v našem eshopu.

Eshop - Likvidace bakterií a mikroorganismů

Únorový newsletter jsme věnovali těm, které trápí vodní kámen usazující se na všech spotřebičích. Pokud potřebujete z vody odstranit pouze vyšší tvrdost, potom je vhodný ZMĚKČOVAČ vody s náplní katexové pryskyřice. Ověřené a funkční řešení hledejte, jako vždy, v našem Eshopu. Další tipy na odstranění vodního kamene najdete v Poradně.

Eshop - Změkčovače proti tvrdosti vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.