Aktuality a události

V červnovém newsletteru jsme se zaměřili na zákal, pach a chuť vody

Pokud vás trápí nějaký z výše uvedených problémů, věnujte pozornost našemu červnovému newsletteru. Ve článku Kvalita vody si rozebereme obvyklé problémy s vodou, které u našich zákazníků nejčastěji řešíme. V našem Eshopu opět najdete produkty, které vám pomůžou se s těmito problémy jednou pro vždy vypořádat.

Eshop - Zákal, pach, chuť vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.
U nás můžete zaplatit kartou

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že objednávky, které si osobně u nás vyzvednete, můžete zaplatit kartou. Příjímáme všechny obvyklé typy karet - Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Číst dál...


Květnový newsletter radí, jak na železo a mangan

Další ze série odborných newsletterů se zabývá výskytem železa a manganu ve vodě. Zpozornět by měli hlavně majitelé studní a vrtů, kde železo společně s manganem nejčastěji nacházíme. Více informací, jak zjistit a následně se zbavit přítomnosti železa a manganu, najdete ve článku Železo ve vodě v naší poradně. Kdo už má teorii v malíku, může rovnou nakoupit zařízení na odstranění železa a manganu v našem Eshopu.

Eshop - Železo a mangan ve vodě

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


O státních svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 7. - 8. května máme zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.
Servisní služby a SERVIS 24 hodin je plně v provozu.

Děkujeme,
Váš tým Goldman water.


Dubnový newsletter od Goldman water

V dubnovém newsletteru se detailně věnujeme úpravě vody pomocí reverzní osmózy. Jelikož se jedná o nejefektivnější úpravu vody, která dokáže vyrobit čistou vodu z téměř jakkoli znečištěného zdroje, neměli byste tento způsob úpravy vody pominout. Více informací o reverzních osmózách zjistíte v článku Jak pracuje systém čištění vody pomocí reverzní osmózy. Širokou nabídku osvědčených reverzních osmóz pro domácí i průmyslové použití najdete v našem Eshopu.

Eshop - Reverzní osmóza RO

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Nová posila obchodního týmu

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost Goldman water s.r.o., posílila o nového obchodního zástupce pana Martina Matíka.

Z tohoto důvodu Vám můžeme nabídnout ještě kvalitnější služby než tomu bylo doposud. A to jak v dodávkách technologií pro kompletní úpravu vody, tak i ve zpracování nabídek a především v technických záležitostech. Tyto služby samozřejmě poskytneme jak stávajícím zákazníkům tak i novým.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.


Veselé Velikonoce

Dovolujeme si všem našim zákazníkům a partnerům oznámit, že po dobu Velikonočních svátků, tedy od pátku 30.3. do pondělí 2.4. máme zavřeno. Pokud byste však potřebovali, konktaktujte naši technickou podporu na + 420 601 558 005.

Přejeme Vám krásné Velikonoce!


Březnové novinky od Goldman water

Další díl našeho newsletteru je zaměřený na problematiku odstranění mikroorganismů z vody, kde se jedná převážně o bakterie typu E. coli a koliformní bakterie. Nejúčinnějším nástrojem pro odstranění bakterií z vody je bezesporu UV filtrace. Jak taková úprava vody probíhá, najdete podrobně popsané ve článku UV filtrace vody. Hlavní součástí této filtrace jsou UV lampy, které pohodlně nakoupíte v našem Eshopu.

Eshop - Likvidace bakterií a mikroorganismů

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.