Aktuality a události

Změna v našem týmu

Dovolujeme si Vám oznámit, že kolegyně Tereza Pokorná od měsíce září 2018 odchází na mateřskou dovolenou. Po dobu její mateřské dovolené bude jmenována nová asistentka Lucie Vavřiníková.

Terezce tímto děkujeme za dosavadní spolupráci a přejeme mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti v nové životní etapě.


Kvalita pitné vody klesá, míní vědci

Jak se upravuje voda, aby byla pitná? Co všechno se do ní chemicky přidává? Má zdravotní rizika? A jak je to s mikroplasty? Provokativní otázky i alarmující zjištění přinesl odborný seminář nazvaný „Pitná voda je – a bude?”, který uspořádala Akademie věd ČR v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Číst dál...

Červencové aktuality od Goldman water

Jak už je naším zvykem, rádi pomáháme a poskytujeme užitečné informace. Hlavním tématem červencového newsletteru je odstranění dusičnanů a výběr vhodné úpravny vody. Spoustu dalších užitečných informací se dozvíte v Poradně. Doporučované řešení pro odstranění chemického znečištění můžete pořídit i v našem Eshopu.

Eshop - Chemické znečištění

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Nová posila našeho týmu

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost Goldman water s.r.o., posílila o novou asistentku slečnu Lucii Vavřiníkovou. Z tohoto důvodu Vám můžeme nabídnout ještě kvalitnější služby než tomu bylo doposud.

Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni.
Jiří Goldman - jednatel, ředitel

Kontaktujte násV červnovém newsletteru jsme se zaměřili na zákal, pach a chuť vody

Pokud vás trápí nějaký z výše uvedených problémů, věnujte pozornost našemu červnovému newsletteru. Ve článku Kvalita vody si rozebereme obvyklé problémy s vodou, které u našich zákazníků nejčastěji řešíme. V našem Eshopu opět najdete produkty, které vám pomůžou se s těmito problémy jednou pro vždy vypořádat.

Eshop - Zákal, pach, chuť vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.
U nás můžete zaplatit kartou

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že objednávky, které si osobně u nás vyzvednete, můžete zaplatit kartou. Příjímáme všechny obvyklé typy karet - Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Číst dál...


Květnový newsletter radí, jak na železo a mangan

Další ze série odborných newsletterů se zabývá výskytem železa a manganu ve vodě. Zpozornět by měli hlavně majitelé studní a vrtů, kde železo společně s manganem nejčastěji nacházíme. Více informací, jak zjistit a následně se zbavit přítomnosti železa a manganu, najdete ve článku Železo ve vodě v naší poradně. Kdo už má teorii v malíku, může rovnou nakoupit zařízení na odstranění železa a manganu v našem Eshopu.

Eshop - Železo a mangan ve vodě

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


O státních svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 7. - 8. května máme zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.
Servisní služby a SERVIS 24 hodin je plně v provozu.

Děkujeme,
Váš tým Goldman water.