Aktuality a události

Dubnový newsletter od Goldman water

V dubnovém newsletteru se detailně věnujeme úpravě vody pomocí reverzní osmózy. Jelikož se jedná o nejefektivnější úpravu vody, která dokáže vyrobit čistou vodu z téměř jakkoli znečištěného zdroje, neměli byste tento způsob úpravy vody pominout. Více informací o reverzních osmózách zjistíte v článku Jak pracuje systém čištění vody pomocí reverzní osmózy. Širokou nabídku osvědčených reverzních osmóz pro domácí i průmyslové použití najdete v našem Eshopu.

Eshop - Reverzní osmóza RO

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Nová posila obchodního týmu

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost Goldman water s.r.o., posílila o nového obchodního zástupce pana Martina Matíka.

Z tohoto důvodu Vám můžeme nabídnout ještě kvalitnější služby než tomu bylo doposud. A to jak v dodávkách technologií pro kompletní úpravu vody, tak i ve zpracování nabídek a především v technických záležitostech. Tyto služby samozřejmě poskytneme jak stávajícím zákazníkům tak i novým.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.


Veselé Velikonoce

Dovolujeme si všem našim zákazníkům a partnerům oznámit, že po dobu Velikonočních svátků, tedy od pátku 30.3. do pondělí 2.4. máme zavřeno. Pokud byste však potřebovali, konktaktujte naši technickou podporu na + 420 601 558 005.

Přejeme Vám krásné Velikonoce!


Březnové novinky od Goldman water

Další díl našeho newsletteru je zaměřený na problematiku odstranění mikroorganismů z vody, kde se jedná převážně o bakterie typu E. coli a koliformní bakterie. Nejúčinnějším nástrojem pro odstranění bakterií z vody je bezesporu UV filtrace. Jak taková úprava vody probíhá, najdete podrobně popsané ve článku UV filtrace vody. Hlavní součástí této filtrace jsou UV lampy, které pohodlně nakoupíte v našem Eshopu.

Eshop - Likvidace bakterií a mikroorganismů

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.
Veselé Vánoce a úspěšný rok 2018

Vážení obchodní partneři,
děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2018. Zároveň připojujeme poděkování za Vaši spolupráci.

Váš tým Goldman water


P.S. Od 22.12. přes svátky nepracujeme a k dispozici budeme až po Novém roce od 2.1. 2018Chystáme se na kongres STERIL.CZ – Brno 2017

Česká společnost pro sterilizaci /CSS/ pořádá tradiční akci mezinárodní kongres STERIL.CZ – Brno 2017, který se uskuteční v termínu 24. – 25.10.2017 v Kongresovém centru Brněnských veletrhů a výstav.

Očekávána je standardně vysoká účast partnerů, členů a příznivců CSS, kteří již po řadu let v říjnovém termínu zaplňují kapacity Kongresového centra. I v roce 2017 plánujeme dvoudenní odborné setkání zdravotnických i jiných pracovníků interesujících se problematikou sterilizace zdravotnických pomůcek a související problematikou. Podrobné informace na: www.steril.cz

A jak to celé dopadlo?

Číst dál...

Spouštíme nový eshop

Po několikaměsíční přípravě jsme pro Vás, naše zákazíky spustili zcela nový eshop s produkty z naší dílny. Mezi hlavní výhody nového řešení patří větší přehlednost, širší nabídka produktů a služeb a také optimalizace pro uživatele mobilů a tabletů.

Zapamatujte si novou adresu goldmanwater.cz/eshop a nakupujte:-)

Věrné zákazníky z původního eshopu na upravnyvod.cz prosme o založení nového zákaznického účtu na novém eshopu na adrese goldmanwater.cz/eshop

Navštivte nový eshop zde

Otrávená voda. Alarmující výsledky testů vody v Česku

Známý ochránce spotřebitelů a investigativní novinář Jan Tuna se tentokrát věnoval ve svém pořadu A DOST! kvalitě podzemní vody v Česku. Jeho zjištění jsou alarmující! Většina podzemní vody v ČR je kontaminována pesticidy kvůli biopalivům, např. žlutým lánům řepky olejky nebo kukuřice.

Číst dál...

Kohoutková voda obsahuje plastová vlákna, zjistila studie

Testy ukázaly, že pro miliardy lidí na celém světě je pitná voda kontaminovaná plastovými částicemi, takzvanými mikroplasty. Zjistilo se, že 83 procent zkoumaných vzorků vody z vodovodu je takto znečištěno. Průměrný počet vláken nalezených v každém 500mililitrovém vzorku se pohyboval od 1,9 v Evropě až po 4,8 v USA. Odborníci by tak měli zkoumat, jaké to nese důsledky pro naše zdraví.

Číst dál...