Aktuality a události

Veselé Vánoce a úspěšný rok 2018

Vážení obchodní partneři,
děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2018. Zároveň připojujeme poděkování za Vaši spolupráci.

Váš tým Goldman water


P.S. Od 22.12. přes svátky nepracujeme a k dispozici budeme až po Novém roce od 2.1. 2018Chystáme se na kongres STERIL.CZ – Brno 2017

Česká společnost pro sterilizaci /CSS/ pořádá tradiční akci mezinárodní kongres STERIL.CZ – Brno 2017, který se uskuteční v termínu 24. – 25.10.2017 v Kongresovém centru Brněnských veletrhů a výstav.

Očekávána je standardně vysoká účast partnerů, členů a příznivců CSS, kteří již po řadu let v říjnovém termínu zaplňují kapacity Kongresového centra. I v roce 2017 plánujeme dvoudenní odborné setkání zdravotnických i jiných pracovníků interesujících se problematikou sterilizace zdravotnických pomůcek a související problematikou. Podrobné informace na: www.steril.cz

A jak to celé dopadlo?

Číst dál...

Spouštíme nový eshop

Po několikaměsíční přípravě jsme pro Vás, naše zákazíky spustili zcela nový eshop s produkty z naší dílny. Mezi hlavní výhody nového řešení patří větší přehlednost, širší nabídka produktů a služeb a také optimalizace pro uživatele mobilů a tabletů.

Zapamatujte si novou adresu goldmanwater.cz/eshop a nakupujte:-)

Věrné zákazníky z původního eshopu na upravnyvod.cz prosme o založení nového zákaznického účtu na novém eshopu na adrese goldmanwater.cz/eshop

Navštivte nový eshop zde

Otrávená voda. Alarmující výsledky testů vody v Česku

Známý ochránce spotřebitelů a investigativní novinář Jan Tuna se tentokrát věnoval ve svém pořadu A DOST! kvalitě podzemní vody v Česku. Jeho zjištění jsou alarmující! Většina podzemní vody v ČR je kontaminována pesticidy kvůli biopalivům, např. žlutým lánům řepky olejky nebo kukuřice.

Číst dál...

Kohoutková voda obsahuje plastová vlákna, zjistila studie

Testy ukázaly, že pro miliardy lidí na celém světě je pitná voda kontaminovaná plastovými částicemi, takzvanými mikroplasty. Zjistilo se, že 83 procent zkoumaných vzorků vody z vodovodu je takto znečištěno. Průměrný počet vláken nalezených v každém 500mililitrovém vzorku se pohyboval od 1,9 v Evropě až po 4,8 v USA. Odborníci by tak měli zkoumat, jaké to nese důsledky pro naše zdraví.

Číst dál...

Jsme Prověřená Společnost

V červenci 2017 jsme získali Certifikát Prověřená Společnost. Znamená to, že na naší odbornost a odvedenou práci nejsou stížnosti, negativní ohlasy nebo špatné recenze. Kladné hodnocení a spokojenost našich zákazníků patří mezi naše prvořadé cíle a velmi nás těší, když se nám je daří plnit.

Všechny certifikáty zde

Chystáme se na Mezinárodní kongres Vysočina XV

Mezinárodní kongres Vysočina XV - Centrální sterilizace, kterou pořádá pořádá Nemocnice Nové Město na Moravě pod záštitou kraje Vysočina a České společnosti pro sterilizaci se koná od 29.3. do 30.3.2017 v hotelu SKI.

Naši zástupci, konkrétně p. Jiří Goldman a p. Jan Kadeřábek, se zůčastní po oba dny a 30.3. dopoledne přednášejí na téma Příprava napájecí vody pro centrální sterilizaci. Společnost Goldman Water s.r.o. je zárověň jedním ze sponzorů této odborné akce.

Číst dál...

22. března slavíme Světový den vody!

Voda, a hlavně pitná nezávadná voda je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dáva, i z těchto důvodů byl právě na tento den vyhlášen Světový den vody.

V tento den si zároveň připomínáme, že na na světě žije přeš miliardu lidí, kteří mají nedostatek pitné vody a jsou tak přímo ohroženi na svém zdraví.

U nás je situace jiná, a proto si dnes, 22. března, s námi připijte dnes na zdraví - sklenicí dobré vody!


Problematika úpravy vody v Hospodářských novinách

Velmi nás těší zájem médií o problematiku úpravy pitné vody. V Hospodářských novinách, které patří mezi nejprestižnější české deníky, vyšla v polovině ledna příloha, věnovaná právě vodárenství a technologii úpravy vody.

Pro ty, kteří tuto přílohu zmeškali, máme dobrou zprávu. Připravujeme pro vás vlastní materiál, kde se na problematiku úpravy vody podíváme podrobněji. Tuto publikaci brzy najdete na našich stránkách volně ke stažení.

A ti, kteří se nechtějí dopodrobna zabývat teorií, se mohou i nadále spolehnout na naše znalosti a zkušenosti v tomto oboru, které uplatňujeme při řešení zakázek týkajících se úpravy vody.


Krásné svátky a úspěšný rok 2017

Vážení obchodní partneři,
děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2017. Zároveň připojujeme poděkování za Vaši spolupráci.

Váš tým Goldman water


P.S. Mezi svátky 27. - 30.12. nepracujeme a k dispozici budeme až 2.1.2017


Získali jsme certifikaci Státního zdravotního úřadu

S hrdostí oznamujeme, že jsme 27.10.2016 jako jedni z mála získali Certifikaci Státního zdravotního ústavu na všechny naše produkty řady Goldman Water vč. jejich kombinací.
Slovy úředními: "výrobce a distributor firma Goldman Water s.r.o., Praha 9, splňuje hygienické požadavky na výrobky upravující pitnou vodu podle požadavků zákona 258/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky MZ č. 409/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů."

Stáhnout PDF (cca 3 MB)