Aktuality a události


Radíme, jak na bakterie v pitné vodě

V březnovém newsletteru se vysvětlujeme proces úpravy vody pomocí UV záření. Jedná se o bezpečnou, čistou a téměř bezúdržbovou metodu, která vám zajistí vodu bez nežádoucích bakterií. Úprava vody pomocí UV záření je ověřená technologie bez významných nedostatků. Další informace o úpravě vody najdete v naší poradně. Vhodné vybavení pro UV filtraci hledejte v našem eshopu.

Eshop - Likvidace bakterií a mikroorganismůHledáme šikovného servisního technika

Hledáme šikovného servisního technika na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká:

  • Výroba, montáž unikátních úpraven vody a elektroinstalace, opravy a následný servis u koncového zákazníka. Specializujeme se na zdravotnictví a průmysl.
  • Místo výkonu práce: Nyní - Praha 9 + celá ČR, od 4/2020 se stěhujeme do nových prostor: U Rybníka 12, Zeleneč
Číst dál...

Vodní kámen, to je prevít

Únorový newsletter jsme věnovali těm, které trápí vodní kámen usazující se na všech spotřebičích. Pokud potřebujete z vody odstranit pouze vyšší tvrdost, potom je vhodný ZMĚKČOVAČ vody s náplní katexové pryskyřice. Ověřené a funkční řešení hledejte, jako vždy, v našem Eshopu. Další tipy na odstranění vodního kamene najdete v Poradně.

Eshop - Změkčovače proti tvrdosti vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Obsahuje vaše voda dusičnany, dusitany nebo sírany?

Zvýšené koncentrace těchto látek mohou způsobit závažné onemocnění. Máte-li nadlimitní obsah dusičnanů, dusitanů či síranů, je nutné je z vody odstranit. Jak vybrat vhodnou úpravnu vody radíme v lednovém newsletteru. Spoustu dalších užitečných informací se dozvíte v Poradně a doporučované řešení pro odstranění chemického znečištění můžete pořídit i v našem Eshopu.

Eshop - Chemické znečištění

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Hledáme mechanika/technika úpraven vody

Hledáme šikovného servisního technika na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká:

  • Výroba, montáž zakázkových úpraven vody a elektroinstalace, opravy a následný servis u koncového zákazníka. Specializujeme se na zdravotnictví a průmysl.
  • Místo výkonu práce: Praha 9 - Kyje + celá ČR
Číst dál...

V prosincovém newsletteru jsme se zaměřili na zákal, pach a chuť vody

Pokud vás trápí nějaký z výše uvedených problémů, věnujte pozornost našemu prosincovém newsletteru. Ve článku Kvalita vody si rozebereme obvyklé problémy s vodou, které u našich zákazníků nejčastěji řešíme. V našem Eshopu opět najdete produkty, které vám pomůžou se s těmito problémy jednou pro vždy vypořádat.

Eshop - Zákal, pach, chuť vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Veselé Vánoce a úspěšný rok 2020

Vážení obchodní partneři,
děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2020. Zároveň připojujeme poděkování za Vaši spolupráci.

Váš tým Goldman water

P.S. Od 24.12. přes svátky nepracujeme a k dispozici budeme až po Novém roce od 2.1.2020

Číst dál...

Pan Martin Matík skončil v Goldman water

Vážení obchodní partneři,

koncem roku dochází ve společnosti Goldman water s.r.o. k personální změně. Od 25.11.2019 se po vzájemné dohodě rozloučil obchodní zástupce pan Martin Matík.

Veškerou obchodní agendu prosíme nyní směřovat na pana Martina Uhra, viz kontakt níže.

Číst dál...

Sleva 20 % na vybrané UV lampy a rozšířená záruka na 3 roky ZDARMA

Bakterie a viry jsou běžnou součástí půdního fondu, tedy i podzemních vod. Vlivem zemědělství a průmyslu dochází k růstu mikrobiální flory, a to nejen v půdách, ale i ve spodních vodách. Takto kontaminované spodní vody se pak dostávají do vodovodního řádu až k běžným spotřebitelům. Tato hrozba se týká nejen majitelů vlastních zdrojů vody, ale ani chemická dezinfekce městských čističek není 100% účinná, proto v našich speciálních úpravnách využíváme UV záření, které ničí 99,9 % všech mikroorganismů ve vodě, a to bez použití jakékoliv chemie.

Eshop - Likvidace bakterií a mikroorganismů


Trápí vás nadlimitní obsah železa nebo manganu?

V říjnovém newsletteru opět radíme, jak se zbavit častého problému ve vaší vodě. Tentokrát se jedná o železo a mangan, které se hojně vyskytují ve studnách a vrtech. Více informací, jak zjistit a následně se zbavit přítomnosti železa a manganu, najdete ve článku Železo ve vodě v naší poradně. Kdo se už v problematice orientuje, může rovnou vhodné zařízení objednat v našem Eshopu.

Eshop - Železo a mangan ve vodě

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.