Aktuality a události

Veselé Velikonoce

Velikonoce už jsou tady,
Buďme všichni rádi,
Konečně jsou tady hody,
ať jsme všichni šťastni a zdrávi.

Přeje společnost Goldman water s.r.o.

O svátcích 19.4. – 22.4. nepracujeme. V případě havárie jsou všichni naši technici k dispozici na telefonních číslech: https://www.goldmanwater.cz/servis-a-zazemi


Hledáme servisního technika

Hledáme šikovného servisního technika na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • Výroba, montáž zakázkových úpraven vody a elektroinstalace, opravy a následný servis u koncového zákazníka. Specializujeme se na zdravotnictví a průmysl.
Číst dál...

Nová certifikace ISO 9001 a ISO 14001

Společnost Goldman water s.r.o. v souladu se zvyšováním kvality činnosti prošla v těchto dnech recertifikací ISO 9001 a ISO 14001 pro období do roku 2022. Pro většinu zájemců o dodávky úpravny vody je tato certifikace známkou kvalifikace dodavatele. Certifikát není pouze formální záležitost a součástí pravidelných každoročních auditů je kontrola všech činností společnosti od vedení administrativy, pracovních postupů, zaručení kvality jakosti, ekologické likvidace až po zabezpečení servisních činností.

Číst dál...

Duben, měsíc čisté vody s reverzní osmózou

V dubnovém newslettru jsme se zaměřili na úpravu vody za použití technologie reverzní osmózy. Reverzní osmóza je nejmodernější technologie vhodná na úpravu vody nejen do domácností, ale i do průmyslu a zdravotnictví. Kompletní informace o reverzních osmózách jsme shrnuli v článku Jak pracuje systém čištění vody pomocí reverzní osmózy. Pokud po nějaké zatoužíte, široký výběr osvědčených reverzních osmóz najdete v našem Eshopu.

Eshop - Reverzní osmóza RO

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.


Posviťte si na kvalitu vody z vlastní studny

V březnovém newsletteru se zabýváme úpravou vody pomocí UV záření, což je bezpečná, čistá a téměř bezúdržbová metoda zajištění vody bez nežádoucích bakterií. Jedná se o prokázanou technologii bez významných nedostatků. Více informací najdete v naší poradně, potřebné vybavení pohodlně nakoupíte v našem Eshopu.

Eshop - Likvidace bakterií a mikroorganismů

Pokud ještě neodebíráte náš newsletter, přihlašte se k jeho odběru, ať zbytečně nepřicházíte o informace nebo skvělé nabídky týkající se úpravy pitné vody.


Trápí vás tvrdá voda?

S tvrdou vodou jsou spojené další problémy, jako je třeba vodní kámen, skvrny na obkladech, apod. V únorovém newsletteru se zabýváme právě problematikou tvrdé vody a představujeme vybrané produkty, které vás těchto problémů zbaví jednou provždy. Navíc tyto produkty najdete nyní v našem eshopu za akční ceny.

Eshop - Změkčovače proti tvrdosti vody

Pokud ještě neodebíráte náš newsletter, přihlaste se k odběru, ať vám neutečou další výhodné nabídky a rady našich odborníků.


Kvalita pitné vody klesá, míní vědci

Jak se upravuje voda, aby byla pitná? Co všechno se do ní chemicky přidává? Má zdravotní rizika? A jak je to s mikroplasty? Provokativní otázky i alarmující zjištění přinesl odborný seminář nazvaný „Pitná voda je – a bude?”, který uspořádala Akademie věd ČR v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Číst dál...

Červencové aktuality od Goldman water

Jak už je naším zvykem, rádi pomáháme a poskytujeme užitečné informace. Hlavním tématem červencového newsletteru je odstranění dusičnanů a výběr vhodné úpravny vody. Spoustu dalších užitečných informací se dozvíte v Poradně. Doporučované řešení pro odstranění chemického znečištění můžete pořídit i v našem Eshopu.

Eshop - Chemické znečištění

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.V červnovém newsletteru jsme se zaměřili na zákal, pach a chuť vody

Pokud vás trápí nějaký z výše uvedených problémů, věnujte pozornost našemu červnovému newsletteru. Ve článku Kvalita vody si rozebereme obvyklé problémy s vodou, které u našich zákazníků nejčastěji řešíme. V našem Eshopu opět najdete produkty, které vám pomůžou se s těmito problémy jednou pro vždy vypořádat.

Eshop - Zákal, pach, chuť vody

P.S. Přihlaste se jednoduše k odběru novinek zde. Stejně tak se z odběru novinek můžete odhlásit.