Aktuality a události

Kohoutková voda obsahuje plastová vlákna, zjistila studie

Testy ukázaly, že pro miliardy lidí na celém světě je pitná voda kontaminovaná plastovými částicemi, takzvanými mikroplasty. Zjistilo se, že 83 procent zkoumaných vzorků vody z vodovodu je takto znečištěno. Průměrný počet vláken nalezených v každém 500mililitrovém vzorku se pohyboval od 1,9 v Evropě až po 4,8 v USA. Odborníci by tak měli zkoumat, jaké to nese důsledky pro naše zdraví.

Číst dál...

Jsme Prověřená Společnost

V červenci 2017 jsme získali Certifikát Prověřená Společnost. Znamená to, že na naší odbornost a odvedenou práci nejsou stížnosti, negativní ohlasy nebo špatné recenze. Kladné hodnocení a spokojenost našich zákazníků patří mezi naše prvořadé cíle a velmi nás těší, když se nám je daří plnit.

Všechny certifikáty zde

Chystáme se na Mezinárodní kongres Vysočina XV

Mezinárodní kongres Vysočina XV - Centrální sterilizace, kterou pořádá pořádá Nemocnice Nové Město na Moravě pod záštitou kraje Vysočina a České společnosti pro sterilizaci se koná od 29.3. do 30.3.2017 v hotelu SKI.

Naši zástupci, konkrétně p. Jiří Goldman a p. Jan Kadeřábek, se zůčastní po oba dny a 30.3. dopoledne přednášejí na téma Příprava napájecí vody pro centrální sterilizaci. Společnost Goldman Water s.r.o. je zárověň jedním ze sponzorů této odborné akce.

Číst dál...

22. března slavíme Světový den vody!

Voda, a hlavně pitná nezávadná voda je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dáva, i z těchto důvodů byl právě na tento den vyhlášen Světový den vody.

V tento den si zároveň připomínáme, že na na světě žije přeš miliardu lidí, kteří mají nedostatek pitné vody a jsou tak přímo ohroženi na svém zdraví.

U nás je situace jiná, a proto si dnes, 22. března, s námi připijte dnes na zdraví - sklenicí dobré vody!


Problematika úpravy vody v Hospodářských novinách

Velmi nás těší zájem médií o problematiku úpravy pitné vody. V Hospodářských novinách, které patří mezi nejprestižnější české deníky, vyšla v polovině ledna příloha, věnovaná právě vodárenství a technologii úpravy vody.

Pro ty, kteří tuto přílohu zmeškali, máme dobrou zprávu. Připravujeme pro vás vlastní materiál, kde se na problematiku úpravy vody podíváme podrobněji. Tuto publikaci brzy najdete na našich stránkách volně ke stažení.

A ti, kteří se nechtějí dopodrobna zabývat teorií, se mohou i nadále spolehnout na naše znalosti a zkušenosti v tomto oboru, které uplatňujeme při řešení zakázek týkajících se úpravy vody.


Krásné svátky a úspěšný rok 2017

Vážení obchodní partneři,
děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2017. Zároveň připojujeme poděkování za Vaši spolupráci.

Váš tým Goldman water


P.S. Mezi svátky 27. - 30.12. nepracujeme a k dispozici budeme až 2.1.2017


Získali jsme certifikaci Státního zdravotního úřadu

S hrdostí oznamujeme, že jsme 27.10.2016 jako jedni z mála získali Certifikaci Státního zdravotního ústavu na všechny naše produkty řady Goldman Water vč. jejich kombinací.
Slovy úředními: "výrobce a distributor firma Goldman Water s.r.o., Praha 9, splňuje hygienické požadavky na výrobky upravující pitnou vodu podle požadavků zákona 258/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky MZ č. 409/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů."

Stáhnout PDF (cca 3 MB)

Spouštíme microsite domácí úpravny vody.cz

Pro všechny, kterým přijde tématika úpravy vody vč. naší poradny příliš komplikovaná či nechtějí ztrácet čas máme dobrou zprávu. Připravili a spustili jsme www.domaciupravnyvody.cz

Jednoduchý, přehledný a moderní microsite www.domaciupravnyvody.cz zaměřený na domácnosti obsahuje základní informace o mýtech, problémech a možnostech řešení problémů s pitnou a zdravou vodou v českých městech a vesnicích. Součástí webu je také jednoduchý návod jak a kde provést potřebný laboratorní rozbor vody a možnost nezávazné objednávky našich služeb.

www.domaciupravnyvody.cz

Účastníme se Kurzu NCO+NZO

Ve dnech 24. 10. až 27. 10. 2016 se koná v Národním centru ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů kurz Metody sterilizace, vyššího stupně dezinfekce pořádaný panem RNDr. Erichem Pazdziorou, CSc.

Přednášky zabezpečují pracovníci hygienických organizací a společností, které dodávají a zabezpečují chod přístrojů na pracovištích. Součástí tohoto kurzu je mimo jiné i neformální diskuze o otázkách, které účastníky zajímají.

Číst dál...

Chystáme se na kongres STERIL.CZ – Brno 2016

Česká společnost pro sterilizaci /CSS/ pořádá tradiční akci mezinárodní kongres STERIL.CZ – Brno 2016, který se uskuteční v termínu 18. – 19.10.2016 v Kongresovém centru Brněnských veletrhů a výstav.

Očekávána je standardně vysoká účast partnerů, členů a příznivců CSS, kteří již po řadu let v říjnovém termínu zaplňují kapacity Kongresového centra. I v roce 2016 plánujeme dvoudenní odborné setkání zdravotnických i jiných pracovníků interesujících se problematikou sterilizace zdravotnických pomůcek a související problematikou.

Číst dál...

48. Celostátní sjezd biochemických laborantů SRNÍ 2016

Ve dnech 8. - 10.května se konala velice vydařená akce pořádaná Nemocnicí Strakonice, a.s. za přítomnosti vedoucích osobností České společnosti klinické biochemie.
Naše společnost obnovila členství v ČSKB a s potěšením se této akce jako sponzor a vystavovatel zúčastnila. Na akci byla přítomna řada pracovníků laboratoří a firem, se kterými spolupracujeme, nebo se kterými jsme se setkali po určité delší době a toto setkání by mohlo přispět k obnovení dřívějších kontaktů.

Číst dál...

Potkali jste nás v Novém Městě na Moravě?

Setkání pracovníků České společnosti pro sterilizaci poběhlo 5. - 6.4.2016 tradičně v prostorech hotelu SKI v Novém Městě na Moravě. Pořadatelem je společnost MIELE a vedení zmíněné společnosti. Mimo klasickou presentaci zúčastněných firem byla během dvou dnů přednesena řada odborných příspěvků.

Setkání účastníků bylo velice přínosné na oživení osobních i firemní kontaktů, na které během roku při plném pracovním vytížení nezbývá mnoho času. Velice důležitá byla tradiční účast pracovníků státních zdravotnických a hygienických orgánů.

Děkujeme za výbornou akci a těšíme se na shledání s Vámi!

Číst dál...